AÇLIK OTU NEDİR NEREDE BULUNUR FiYATI NEDiR

KABIZLIĞA SON!
"AÇLIK OTU MUCİZESİ"
AÇLIK OTU
       Afrikalı bir bitki olup güzel bir müshildir. Müshil olarak faydasının yanısıra vücudumuzdaki yağları çözme, yeni yağların oluşumunu önleme, yüksek tansiyonun normale döndürülmesi, hazımsızlığı giderme, bağırsak parazitlerini yok etme, böbreği çalıştırarak böbrek kumlarını dökme, mide ve bağırsak gazlarını giderme gibi oldukça güzel etkilere sahiptir. Gece içildiğinde kolayca uyumanıza da yardımcı olur.
AÇLIK OTUNUN FAYDALARI
• Tokluk hissi verir.
• Sindirim sistemini çalıştırır.
• Vücuttaki birikmiş yağları çözer.
• Vücutta yağ oluşumunu engeller.
• Mide ve Bağırsak gazlarını giderir.
• Bağırsak parazitlerini yok eder.
• Kabızlığı ve hazımsızlığı önler.
• Böbrekteki kumları döker.
• Yüksek tansiyonu normale döndürür.

 AÇLIK OTU ÇAYININ HAZIRLANIŞI


       Açlık otu çayı kaynatılarak veya demleme usulü ile hazırlanabilir
.
1. yöntem (etkili)

       10 - 12 yaprak açlık otu 1 cezvede bir kaç dakika kaynatılır. İlki yatmadan önce olmak kaydıyla 12 saat arayla 1 su bardağı içilir.
2. yöntem (günlük light kullanım)

        Yapraklar halinde olan Açlık otundan 10 - 12 adet yaprak bir su bardağı içerisine konur ve üzerine kaynamakta olan su eklenir. 5 - 6 dakika beklenir, ılık oalarak içilir.
        Kendi tecrübemize dayanarak anlatalım. "Gece yatmadan önce bir su bardağı içilirse yaklaşık 12 saat sonra biraz sancı vererek etki göstermektedir" Bu uygulama sonucu sabahleyin sanki lağman yapılmışçasına bağırsaklar boşaltılmış olur. Daha sonraki uygulamalarda ise dozu azaltılabilir.
       İlk kullanımda bazı bünyeler farklı tepki verebilir. Örneğin uzun süre kabızlık sorunu yaşayanlarda 3 gün sonra etki göstermeye başlayabilir. Tabi bu süre içerisinde biraz sancı olabilir, bu normaldir.
10 - 12 yaprak açlık otu 1 cezvede bir kaç dakika kaynatılır. İlki yatmadan önce olmak kaydıyla 12 saat arayla 1 su bardağı içilir.
Açlık Otu Hakkında Konuşulanlar...

zorkun bilgi bankası

6 yorum:

 1. Irrua Uzman Hastanesi'ne yardımından dolayı nasıl teşekkür ederim? Fakirdim ve faturalarımı ve borçlarımı ödeyemedim ama internette gezindiğim sırada Irrua Uzman Hastanesi'nin 400.000 dolar için böbreklerinden birini alarak yardım ettiği insanlara tanıklık ettim ve hemen Irrua Uzman Hastanesi ile iletişime geçtim. Bana satmaya razı olduğum sürece böbreğimi alacaklarını söyledi. Bana e-posta yoluyla bir form gönderdiler ve bir bağışçı olarak kayıtlı olduğumu ve 200.000 dolarlık banka hesabımın parçası olarak ödemenin yapıldığı ve ameliyattan sonra 200 bin dolar daha ödediklerini kaydeden banka hesabımda 400.000 dolar oldu. Bir ev aldım ve şimdi ailemle mutlu bir şekilde yaşıyorum. Fakir misiniz ve böbreğinizden birini para için mi satmak istiyorsun? Şimdi Irrua Uzman Hastanesi ile iletişime geçin

  WhatsApp: +15184181390
  E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. İsmim Yılmaz Hatice, Irrua Uzman Hastanesi'ne böbreğimi almamda bana yardımcı olduğu için teşekkür etmek istiyorum, reklamlarını internet üzerinden gördüm ve çoğu doktorun internette yaptığı gibi sahte olduğunu düşündüm. Onlarla iletişim kurmak ve her şey iyi biter. Böbrek satışlarım için 400.000 dolarlık bir teklif aldım ve bahane ve gecikme olmadan tüm parayı ödedim. Böbrek nakli için Amerika'ya geldiğimde böbrek ihtiyacı olan çok sayıda hastaya sahip olduklarından ve böbreklerine ilgi duyacağından emin olduğum için, böbreklerini hemen bu hastaneyle temasa geçmek istemenizi istiyorum. Onlarla iletişime geçtiğimi ve aşağıda belirtilen bilgileri verdiğinizi söyleyin.

  WhatsApp: +15184181390
  E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımızı ilan etme fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız Cerrahide ve donör olarak risk yok o.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 4. herkese iyi günler
  iyi bir şekilde 1 böbreğe ihtiyaç vardır,
  eğer böbreğini bugün hastaneme satmaya hazırsan.
  Böbrek 250.000 00 $ için iyi bir miktar sunacak.

  iletişim e-posta bağlantısıdır:
  size yardımcı olmak için burada olduğum için endişelenmeyin.

  Selamlar
  Prof Dr Tyson
  hastane

  YanıtlaSil
 5. Biz Iowa City, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi temsilcisiyiz, bir kez daha hastalarımız için böbrek almak için buradayız ve onlar kurtarmak için bir böbrek bağışlamak isteyen herkese iyi bir miktar para ödemeyi kabul etmişlerdir. Bir bağışçı olmak ister veya bir Hayatı kurtarmak istiyorsanız, aşağıdaki e-postada bize yazabilirsiniz.

  Bu, sizin için tamamıyla zengin olmanız için bir fırsattır. Bizimle% 100 güvenli işlem garantisi veriyoruz ve garanti ediyoruz, her şey yasalara uygun böbrek bağışçılarına göre yapılacaktır.
  Artık daha fazla zaman kaybetmeyin, lütfen bize iowalutheranhospital@gmail.com adresinden yazın.
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Iowa Lutheran Hastanesi.

  YanıtlaSil
 6. Merhaba ben Dr Alex acheamp Eger böbrek satıyorsaniz
  Paranizi para için satmak için bir firsat ariyoruz
  Mali çöküsüyle ve ne yapacaginizi biliyorsunuz
  Yapın, bugünün boyutu ve boyutu iyi teklif edecegiz
  Böbrek için para miktari. Benim adim doktor Alex
  Klinik servislerinde nefrologum. Klinigimiz
  Böbrek Cerrahisinde uzmanlastik ve tedavi ediyoruz.
  Böbreklerin satin alinmasi ve transplantasyonu
  Karsilik gelen donör
  Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birlesik Devletleri, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birlesik Devlet, Astria, Almanya malysia libya ispanya
  Böbrekleri satmak veya satin almakla ilgileniyorsaniz lütfen
  E-posta yoluyla iletisime geçmekten çekinmeyin.
  E-posta: doctoralexacheamp01@gmail.com

  Saygilarimla Dr Alex

  YanıtlaSil